Melamiin liuguste raamid ehk profiilid on valimistatud kvaliteetsest alumiiniumist, mis annab liugustele tugevuse ning võimaldab valmistada suuri liuguksi.

Hinnad on kasvava trendiga vasakult-paremale liikudes (1-8)

Simply, Classic, Elegance, Prestige, Slim, Master Light, Master, Exclusive

 1. Liuguste alumiiniumraam “Simply” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 100cm ja avale kõrgusega kuni 255cm (antud raami ei ole võimalik vaheprofiilidega jaotada)
 2. Liuguste alumiiniumraam “Classic” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 120cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt jaotada)
 3. Liuguste alumiiniumraam “Elegance” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 120cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt jaotada)
 4. Liuguste alumiiniumraam “Prestige” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada)
 5. Liuguste alumiiniumraam “Slim” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami ei ole võimalik vaheprofiilidega jaotada ning ukse sisuna saab kasutada ainult klaasi või peeglit)
 6. Liuguste alumiiniumraam “Master Light” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada)
 7. Liuguste alumiiniumraam “Master” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada. Raamile saab soovi korral süvistada ka käepidemed)
 8. Liuguste alumiiniumraam “Exclusive” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada. Raamile saab soovi korral süvistada ka käepidemed)

Liuguste sisudeks on võimalik valida järgmised materjalid:

Hinnarühm #1 (soodsaim):

Valge Sile


Hinnarühm #2:

Tamm Stone, Tamm Urban, Tume Pähkel


Hinnarühm #3:

Valge Saar, Tamm Venza, Tamm Carmen, Tamm Tosca, Mikado Hele , Mikado Antratsiit, Grafiithall, Helehall, Valge Puusüü, Must Puusüü 


Hinnarühm #4:

Surfline, Old Jack 3D 


Hinnarühm #5:

Valge Kõrgläige (W1000pg), Bambus (küsige lisainfot valiku kohta), Perforeeritud Melamiin


Raami toonina on valikus: hõbe, valge, must ja pronks.

Nii liuguste profiilide, kui ka sisu materjalidega on võimalik lähemalt tutvuda SIIN!

Ühe melamiin liugukse maksimum laius saab olla kuni 120cm ning liugukse maksimum kõrgus kuni 275cm.

(meie valikus on ka liuguste raame, millega saab lükanduksi valmistada laiusega kuni 150cm)

Melamiinuksed, mis tulevad üle 100cm laiad, soovitame üldiselt ka horisontaalselt vaheliistudega jaotada – midagi analoogset nagu järgnevas galeriis:

Tellides endale melamiinuksed, sisaldab komplekt endas:

 • Üla- ja ala juhtsiine
 • Asendifiksaatorit
 • Liugmehhanisme
 • Paigaldusjuhendit