Melamiin liuguste raamid ehk profiilid on valimistatud kvaliteetsest alumiiniumist, mis annab liugustele tugevuse ning võimaldab valmistada suuri liuguksi.

Hinnad on kasvava trendiga vasakult-paremale liikudes (1-8)

Simply, Classic, Elegance, Prestige, Slim, Master Light, Master, Exclusive

 1. Liuguste alumiiniumraam “Simply” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 100cm ja avale kõrgusega kuni 255cm (antud raami ei ole võimalik vaheprofiilidega jaotada)
 2. Liuguste alumiiniumraam “Classic” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 120cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt jaotada)
 3. Liuguste alumiiniumraam “Elegance” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 120cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt jaotada)
 4. Liuguste alumiiniumraam “Prestige” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada)
 5. Liuguste alumiiniumraam “Slim” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami ei ole võimalik vaheprofiilidega jaotada ning ukse sisuna saab kasutada ainult klaasi või peeglit)
 6. Liuguste alumiiniumraam “Master Light” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada)
 7. Liuguste alumiiniumraam “Master” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada. Raamile saab soovi korral süvistada ka käepidemed)
 8. Liuguste alumiiniumraam “Exclusive” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada. Raamile saab soovi korral süvistada ka käepidemed)

Liuguste sisudeks on võimalik valida järgmised materjalid:

Hinnarühm #1 (soodsaim):

Valge Sile, Tamm Tosca (LÕPUMÜÜK)


Hinnarühm #2:

Tamm Bronze, Tamm Stone, Tamm Urban, Chinchilla hall, Light Rockford


Hinnarühm #3:

Valge Saar, Tamm Venza, Mikado Antratsiit, Grafiithall, Helehall, Valge Puusüü, Must Puusüü, Cashmere, Latte, Must matt


Hinnarühm #4:

Surfline, Old Jack 3D, Milk shake 3D, Beton


Hinnarühm #5:

Värvitud MDF (Tikkurile Symphony, NCS ja RAL värvikaardi alusel), Tamme spoon (õlitatud, OSMO õlivahaga)


Hinnarühm #6:

Tamme spoon (värvitud/struktuurne), Perforeeritud Melamiin, Bambus 


Raami toonina on valikus: hõbe, valge, must ja pronks.

Nii liuguste profiilide, kui ka sisu materjalidega on võimalik lähemalt tutvuda SIIN!

Ühe melamiin liugukse maksimum laius saab olla kuni *120cm ning liugukse maksimum kõrgus kuni *275cm.

(*meie valikus on ka liuguste raame, millega saab lükanduksi valmistada laiusega kuni 150cm ja kõrgemale avale)

Melamiinuksed, mis tulevad üle 100cm laiad, soovitame üldiselt ka horisontaalselt vaheliistudega jaotada – midagi analoogset nagu järgnevas galeriis:

Tellides endale melamiinuksed, sisaldab komplekt endas:

 • Üla- ja alasiine
 • Asendifiksaatorit
 • Liugmehhanisme
 • Paigaldusjuhendit