Meie poolt pakutavad liuguksed on tänu laiale materjali- ja värvivalikule sobilikud igasse interjööri. Lisaks praktilisele funktsioonile on liuguks rohkete võimalustega sisekujunduselement, millele saate valida just Teile sobiva disaini.

Liuguste valmistamine toimub vastavalt Teie soovile, ruumi vajadusi ning mõõte arvestades. Liuguste raamina kasutame kitsast, 17mm paksust alumiiniumraami, mis annavad ustele jäikust ja tugevust ning on end aja jooksul tõestanud, kui tellijate lemmik liuguste profiil, tänu oma soodsale hinnale ja laitmatule kvaliteedile.

Loomulikult on valikus veel mitmeid teist tüüpi raame, millede hulgast saate just Teile sobiva valiku teha. Kitsamad ja soodsamad raamid võimaldavad teha liuguksi laiusega kuni 1,2m ja kõrgusega kuni 2,75m ning rõhutavad pigem uksesisu materjali, kui raami ennast.

Laiemad ja tugevamad raamid võimaldavad valmistada kuni 1,5m laiuseid ja 2,9m kõrguseid liuguksi (liuguste raamidele on võimalik lisada ka soovi korral käepidemed).

Lisaks alumiiniumraamidele pakume ka melamiinraamidega liuguksi ning spoonraamidega liuguksi :

 

Kõik liuguksed liiguvad väga pehmelt, vaikselt ja sujuvalt – nii liuguste ülemistel kui ka alumistel ratastel on kinnised ja tolmukindlad hea liuglevusega rullikud, millel on vastupidavad metallist kuullaagrid.

Lisana on võimalik tellida ka vaikselt sulgumise süsteem ehk softstopper, mis lisaks mugavusele on turvaline ka väikelastele.

Liuguste sisu materjalideks võivad olla peeglid, melamiinplaadid, värvitud läbipaistmatud klaasid, valgust läbilaskvad klaasid ning bambusplaadid.

Tellides omale liuguksed, sisaldab hind endas üla- ja ala juhtsiine, asendifiksaatoreid ning liugmehhanisme. Liuguksed paigaldatakse kahe juhtsiini vahele – soovi korral saab teatud tüüpi raamide puhul kasutada ka ainult rippsiini, millega ei toetud liuguks põrandale.

Meie valikus on ka ilma raamideta liuguksed ehk sileuksed, mis valmistatakse erinevates toonides 25 ja 28mm paksusest melamiinplaadist, 29mm paksusest spoonplaadist või värvitud MDF plaadist.

Antud liugustel on võimalik kasutada süvistatavaid või reelingkäepidemeid või siis jätta käepidemed üldse panemata. Paneeluksi on võimalik kasutada nii garderoobi- kui vaheustena, nii põrandale toetuvana, kui rippsiinisüsteemiga.

Liuguksed võivad olla lisaks garderoobiustele ka väga ilusad ning praktilised ruumieraldajad ehk vaheuksed. Kahepoolsed liuguksed saavad soovi korral olla ka erikülgedelt eritooni. Omavahel saab kombineerida peegleid ning klaase või erinevaid melamiinsisu toone. Oma liuguste valiku võite alati teostada ka näidispiltide põhjal või küsida nõu meie käest.

Liugustele on garantii 2-aastat, liuguste ratastele on 10-aastane garantii.

Kindlasti leiame just Teile sobiva lahenduse.

Netiuks – Liuguksed ja garderoobid