Üldjuhul soovitame rippsiine kasutada ruumijagajate ehk siis tubadevaheliste liuguste ja ruumieraldajate puhul.

Rippsiiniga liuguksed ripuvad kogu oma raskusega ülarullikute abil ülemise spetsiaalse liugsiini küljes ja neil puudub põrandale kinnituv liugsiin. Seda asendab alati liugukse all peidus olev alajuhik. Alajuhik on alati liugukse all peidus ja ei sega käimist ega riiva silma. Küll aga hoiab alajuhik ära ukse kõikumise ning hoiab ukse liikumise sujuva.

Kuna rippsiinidel liuguksed ripuvad kogu oma raskusega kandekonstruktsiooni küljes, siis seab see ette nõudmised kandva seina või lae tugevuse kohta ehk neid ei ole soovitatav kinnitada ei kipsseina ega kipslae külge.

  • Rippsüsteemiga ehk alasiinita liuguksed ei vaja põranda lähedale paigaldatud liugprofiili või rööpaid, mis teeb põranda koristamise hõlpsamaks. 

Ilma takistusteta põrandal on lihtsam tolmu ja mustust eemaldada.

Alasiinita liuguksed pakuvad kaasaegset ja stiilset väljanägemist, mis lisab ruumile ilu ja sarmi. Uste puhas ja lihtne joon rõhutab ruumi kaunist disaini. Liuguksed on varustatud kvaliteetse sulgemissüsteemiga, mis tagab kindla fikseerimise ja stabiilsuse ega luba uksel “pauguga” vastu seina liikuda. Selline süsteem tagab, et uksed jäävad ka kindlalt paika, andes sulle meelerahu, et uksi saavad kasutada ka pere pisemad tegelased.

Rippuste tellimisel saab valida erinevate materjalide, viimistluste ja värvide vahel, et luua just selline disan, mis kajastab sinu isikupära ja kodu ainulaadsust. Olgu see valgust läbilaskev mattklaas, kirgas karastatud läbipaistev klaas, tammepuidust puitplaat või hoopis peegel. Valikuid on palju ning nendega on võimalik tutvuda meie salongis Viimsi Äritares.

Rippsiiniga liuguste stiilne disain ja paindlikud võimalused teevad alasiinita lükandukse atraktiivseks valikuks, et täiustada sinu garderoobi või täita ruumiukse funktsioon.