Peegel:


Melamiin:


Naturaalne spoon:


Taustvärvitud läbipaistmatu klaas (matt või läikiv):


Läbipaistev klaas:


Melamiin on tugev ja vastupidav materjal, mis on valmistatud puitlaastude või kiudude ning termokõvastuva vaiguga pressimise teel. Melamiiniga kaetud puitkiudplaat on tuntud oma vastupidavuse poolest kriimustuste, kulumise, niiskuse ja pleekimise suhtes. Lisaks on sellel lai valik värve, tekstuure ja viimistlusi, mis muudab selle atraktiivseks erinevate garderoobide kujundamisel.


Naturaalne spoon on õhuke puidust lõigatud kiht, mis on tavaliselt liimitud puitlaastplaadile või tislerkilbile ehk liimpuidule. Spoon annab garderoobile luksusliku ja loodusliku väljanägemise, sest see säilitab puu unikaalsed omadused. Spooni kasutamine võimaldab ka mitmekesisust, kuna õlivahad ja värvid pakuvad erinevaid väljanägemisi ja tekstuure.


Värvitud MDF on MDF-plaat, millele on lisatud värvi kiht vastavalt soovitud toonile. MDF ise on valmistatud puitkiududest, mis on liimitud kokku tugevaks plaadiks. Värvitud MDF annab garderoobile sileda ja ühtlase viimistluse ning seda saab kohandada erinevate värvikoodide järgi.