Garderoobid

Pakume erimõõdus garderoobide valmistamist ja garderoobi sisu planeerimist
(korve, riiuleid, sahtleid, püksiriputeid jne.).

Garderoobid võivad paikneda ehitaja poolt valmis tehtud esiku või magamistoa niššis, kus mõlemal pool on olemas toaseinad või saame omalt poolt mööbliplaadist ehitada juurde puuduoleva seina, et garderoob saaks olla seinast-seinani. Loomulikult saavad garderoobid seina asemel lõppeda ka avatud nurgariiuliga, istepingiga jne.

Garderoobi sisu toodetakse 18mm või 28mm paksusest melamineeritud puitlaastplaadist (melamiinplaat/PLP), millest on võimalik moodustada endale sobiv garderoobilahendus. 

Melamiinplaadil on hea pinnatihedus ning see annab vastupidavuse löökidele ja kriimustustele.

Garderoobide detailide servakandina kasutame 1,0 mm paksust tugevat ABS- ehk plastikkanti, mis annab hea väljanägemise ja lisab riiulile vastupidavust.

Riiulikanduritena kasutame tugevast metallist riiulisse peituvaid toolex riiulikandureid või kõrguse reguleerimist võimaldavaid SRK-kandureid.

Lisadena mustad, tumehallid, hõbedased, kroomitud või valged riidepuutorud, koos toonilt sobivate torukandurite ja muu furnituuriga.

Korvidena pakume Norscan® Roller tootesarja, mis võimaldab garderoobi paigaldada korvisüsteeme mõõtudega:

  • S (väikene) = 32.2 cm
  • M (keskmine) = 43.2 cm
  • L (suur) = 53.2 cm
  • XL (ekstra suur) = 73.2 cm

Korvide kandevõime on kuni 15kg ning tänu unikaalsetele silikooniga kaetud rullikutele on korvide liuglemine vaikne ning mugav. Korvidele on disainitud ka integreeritud stopperid, mis piiravad korvi välja kukkumist ning fikseerivad korvi lõppasendi.

Lisaks oleme klientide soovil valikut laiendanud MESH korvide näol, mis on tavapärasest tihedama võrgustikuga.

Sahtlid toodame paigalduse lihtsustamiseks ja kiirendamiseks valmis boksidena, süvistatavate käepidemetega või ilma, sujuvalt ja pehmelt sulguvate ning 100% avanevate teleskoop-siinidega. Valikus on ka push-open ehk peale vajutamisega avanevad sahtlid. Sahtlite sisusid on võimalik seintega jaotada, et tekitada lisaruumi garderoobi või spetsiaalsed sahtlijaoturid tellida.

Lisaks valgele toonile on võimalust tellida endale sobivas mõõdus garderoobi sisud kas erinevat ühevärvilist või erinevat puidu tooni (soovi korral saab tellida ka naturaalse tamme spooniga plaadid).

Viimsis on avatud garderoobide projekteerimise abistamiseks müügisalong, kus meie spetsialistid saavad garderoobide planeerimisel abiks olla. Ühtlasi on kohapeal võimalik tutvuda kappide näidistega ning pakutavate materjalidega.

Meil on alati soodsad garderoobid, kvaliteetsed materjalid ja modernsed lahendused. Unistuste garderoobide planeerimine ootab Teid Viimsis.


Garderoobide galerii


Garderoobide furnituur


Enamlevinud garderoobide materjal on melamiin


Alternatiivne materjal garderoobidele on värvitud MDF

(Tikkurile Symphony, NCS ja RAL värvikaardi alusel)

Samuti saab kasutada naturaalset tamme spooni

(õlitatud OSMO õlivahaga, lakitud, peitsitud, värvitud)


Garderoobi sisud moodustame vastavalt Teie soovile ning vajadusele – äkki leiate sobiva lahenduse allolevatest näidistest.

 Magamistoa garderoobi näidised:

Esiku garderoobi näidised:

Veel erinevaid lahendusi vaata SIIN.


Netiuks – Liuguksed ja Garderoobid