Klaasuste raamid ehk profiilid on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist, mis annab liugustele tugevuse ning võimaldab valmistada suuri liuguksi.

(Kui eelistate alumiiniumraamile paksemat puit-/melamiinraami, siis vajutage SIIA)

Hinnad on kasvava trendiga vasakult-paremale liikudes (1-8)

Simply, Classic, Elegance, Prestige, Slim, Master Light, Master, Exclusive

 1. Liuguste alumiiniumraam “Simply” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 100cm ja avale kõrgusega kuni 255cm (antud raami ei ole võimalik vaheprofiilidega jaotada)
 2. Liuguste alumiiniumraam “Classic” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 120cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt jaotada)
 3. Liuguste alumiiniumraam “Elegance” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 120cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt jaotada)
 4. Liuguste alumiiniumraam “Prestige” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada)
 5. Liuguste alumiiniumraam “Slim” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami ei ole võimalik vaheprofiilidega jaotada ning ukse sisuna saab kasutada ainult klaasi või peeglit)
 6. Liuguste alumiiniumraam “Master Light” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada)
 7. Liuguste alumiiniumraam “Master” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada. Raamile saab soovi korral süvistada ka käepidemed)
 8. Liuguste alumiiniumraam “Exclusive” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada. Raamile saab soovi korral süvistada ka käepidemed)

Liugukse sisuks on võimalik valida järgmised materjalid: Puhasvalge klaasValge klaas, Lacobel Pearl White klaas, Must klaas, Tumehall klaasHall klaas, Helepruun klaas, Opaalklaas ja Mattklaas.

Invalid Displayed Gallery

Raami tooni valikud on järgmised: hõbe, valge, must ja pronks.

Allolev pilt annab hea ülevaate sarnaste klaaside toonierinevuse:

Nii liuguste profiilide, kui ka sisu materjalidega on võimalik lähemalt tutvuda SIIN!

Tellides endale klaasuksed, sisaldab komplekt endas:

 • Üla- ja ala juhtsiine
 • Asendifiksaatorit
 • Liugmehhanisme
 • Paigaldusjuhendit

Vaata galeriist meie poolt pakutavaid soodsaid klaas liuguste lahendusi.

Pildid on illustratiivsed ning annavad üldise ülevaate võimalikest lahendustest.

Klaasuksi on võimalik jaotada alumiiniumprofiilidega (omavahel saab kombineerida ka erinevaid materjale/toone):

Puhasvalge klaasValge klaas, Must klaas, Hall klaas, Punane klaas, Helepruun klaas ja Pruun klaas on läbipaistmatud klaasid.

Alternatiivseks lahenduseks liuguste sisuks on valgust läbilaskvad Opaalklaas ja Mattklaas.