Klaasuste raamid ehk profiilid on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist, mis annab liugustele tugevuse ning võimaldab valmistada suuri liuguksi.

  1. Liuguste alumiiniumraam “Simply” 1.3cm laiune, võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 100cm ja avale kõrgusega kuni 255cm (antud raami ei ole võimalik vaheprofiilidega jaotada)
  2. Liuguste alumiiniumraam “Classic” 1.7cm laiune, võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 120cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt jaotada)
  3. Liuguste alumiiniumraam “Slim” 0.7cm laiune, võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 350cm (antud raami ei ole võimalik vaheprofiilidega jaotada ning ukse sisuna saab kasutada ainult klaasi või peeglit)
  4. Liuguste alumiiniumraam “Master Light” 1.9cm laiune, võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 350cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada)
  5. Liuguste alumiiniumraam “Master” 3cm laiune, võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 350cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada. Raamile saab soovi korral süvistada ka käepidemed)
  6. Liuguste alumiiniumraam “Exclusive” 6.5cm laiune,  võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 350cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada. Raamile saab soovi korral süvistada ka käepidemed)

(Kui eelistate alumiiniumraamile paksemat puit-/melamiinraami, siis vajutage SIIA)

Raami toonina on valikus: hõbe, valge, must ja pronks.

*Master tüüpi raami on võimalik vastavalt soovile värvikaardi alusel värvida

Nii liuguste profiilide, kui ka sisu materjalidega on võimalik lähemalt tutvuda SIIN!

Tellides endale klaasuksed, sisaldab komplekt endas:

  • Üla- ja ala juhtsiine
  • Asendifiksaatorit
  • Liugmehhanisme
  • Paigaldusjuhendit

Vaata galeriist meie poolt pakutavaid soodsaid klaas liuguste lahendusi.

Pildid on illustratiivsed ning annavad üldise ülevaate võimalikest lahendustest.

Klaasuksi on võimalik jaotada alumiiniumprofiilidega (omavahel saab kombineerida ka erinevaid materjale/toone):