Peegeluste raamid ehk profiilid on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist, mis annab liugustele tugevuse ning võimaldab valmistada suuri liuguksi.

(Kui eelistate alumiiniumraamile paksemat puit-/melamiinraami, siis vajutage SIIA)

Hinnad on kasvava trendiga vasakult-paremale liikudes (1-8)

Simply, Classic, Elegance, Prestige, Slim, Master Light, Master, Exclusive

 1. Liuguste alumiiniumraam “Simply” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 100cm ja avale kõrgusega kuni 255cm (antud raami ei ole võimalik vaheprofiilidega jaotada)
 2. Liuguste alumiiniumraam “Classic” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 120cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt jaotada)
 3. Liuguste alumiiniumraam “Elegance” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 120cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt jaotada)
 4. Liuguste alumiiniumraam “Prestige” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada)
 5. Liuguste alumiiniumraam “Slim” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami ei ole võimalik vaheprofiilidega jaotada ning ukse sisuna saab kasutada ainult klaasi või peeglit)
 6. Liuguste alumiiniumraam “Master Light” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada)
 7. Liuguste alumiiniumraam “Master” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada. Raamile saab soovi korral süvistada ka käepidemed)
 8. Liuguste alumiiniumraam “Exclusive” võimaldab valmistada uksi laiusega kuni 150cm ja avale kõrgusega kuni 275cm (antud raami on võimalik vaheprofiilidega horisontaalselt ja vertikaalselt jaotada. Raamile saab soovi korral süvistada ka käepidemed)

Liugukse sisuks saab olla kirgas peegel, pronks peegel või hall peegel.

Võimalikud raamitoonid on märgitud ära pildil (hõbe, valge, pronks, must)

Nii liuguste profiilide, kui ka sisu materjalidega on võimalik lähemalt tutvuda SIIN!

Tellides endale peegelukse, sisaldab komplekt endas:

 • Üla- ja ala juhtsiine
 • Asendifiksaatorit
 • Liugmehhanisme
 • Paigaldusjuhendit

Peegeluksed on tagant kaitstud turvakilega, mis peegli purunemise korral kilde koos hoiab ning vähendab peegli purunemisega kaasnevat ohtu.