Melamiinraamiga liuguksed on inimestele, kes soovivad lisada ruumile hubasust ja naturaalset ilmet.

Melamiinraam on ehtsa puidu välimuse ja tooniga liuguste profiil, mille puhul kasutatakse 28mm paksust ja 92 mm laiust melamiinplaadist püstprofiili.

Tugev profiil võimaldab kasutada suuri ja raskeid uksi mõõtmetega kuni 120 cm lai x 275 cm kõrge (kõrgemad uksed sõltuvalt materjalide võimalikest mõõtudest).
Üla- ja alarattad on võimalik peita rõhtprofiilide sisse, mis annab lükandustele, lisaks garderoobiuksena kasutamisele, võimaluse kasutada neid ruumidevahelise vaheuksena (tagumisele poolele lisame siiski sirgendajad, mis tavapäraselt jäetakse ruumi sisemisele poolele ehk pole mõeldud nähtavale jääma).

Samuti on üla- ja alarattad varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga. 

Melamiinraamis liuguksi on võimalik jaotada horisontaalselt või vertikaalselt (jaotuste arvu ja proportsioonid saab valida ise) – jaotusprofiili laius on raamiga sama ehk 92mm:

Raamide osas on tooni valikud järgmised:

Liuguste sisuks on võimalik valida peeglid, melamiinid, klaasid või naturaalsed spoonid.

Nii liuguste profiilide, kui ka sisu materjalidega on võimalik lähemalt tutvuda SIIN!


Tellides endale melamiinraamiga liugukse, sisaldab komplekt endas:

  • Üla- ja ala juhtsiine
  • Asendifiksaatorit
  • Liugmehhanisme
  • Paigaldusjuhendit

Pildid on illustratiivsed ning annavad üldise ülevaate liuguste võimalikest lahendustest – sobiva jaotuse saate ise valida.