Jaga

Sinu Kodu Salajane Võlu

Tunne rõõmu oma kodu kujundamisest lihtsalt ja nutikalt, valides liuguste võlumaailma! Kui soovid oma elamises ruumi ja stiili maksimaalselt ära kasutada, siis liuguste kasutamine on ideaalne valik.

Liuguste valimine muudab su kodu hubasemaks ja stiilsemaks, oma elegantse disainiga loovad uksed maagilise atmosfääri, mis võlub nii sind kui su külalisi.

Liuguste eelised on lihtsalt võrratud! Ükski teine uks ei paku nii palju mugavust ja lihtsust. Liugused libisevad sujuvalt ja vaikselt, tekitamata müra ja nendele on võimalik lisada ka pehmelt sulgumine ehk “soft stop”.

Nad on täiuslikud eriti kitsastes ruumides, sest ei vaja avanedes lisaruumi. Kahe või enam uksega süsteem vaja ruumi ca 10cm. See tähendab, et saad nautida rohkem vaba ruumi kapi ees ja kapi sees.

Mis veelgi toredam – liuguste disain on täielikult kohandatav! Vali ise raamid, materjalid, värvid ja stiil, mis sind kõige rohkem kõnetab. Nii saad luua täpselt sellise välimuse, mis sobib sinu kodu ja sinu isikupäraga kõige paremini.

Liuguste kasutamine ei ole ainult praktiline, vaid ka turvaline valik. Peegeluksed ja klaasuksed on eraldi kiletatud veel turvakilega, mis ei luba klaasi purunemisel kildudel laiali lennata. See annab sulle meelerahu, eriti kui sul on peres pisikesed seiklejad.

Naudi liuguste lihtsust ja kvaliteeti aastaid! Nad on vastupidavad ja nende liikumine on alati sujuv ning mugav. Selle jaoks on liuguste rullikutel ka tootja poolne garantii 10 aastat. See tähendab, et sa ei pea muretsema sagedase hoolduse või remondi pärast – liugustega saad rõõmsalt nautida oma kodu võlu pikka aega!

Lase liugustel viia sind unustamatule teekonnale oma kodu salajasse võlumaailma! Lisa oma koju maagilist elegantsi, mis kõnetab südameid ja tõstab kodu ilu uuele tasandile.

Nii et ära oota enam ja astu samm edasi – saada päring või astu meie salongi juba täna.